Czy odpowiedni kolor pościeli nadaje wnętrzu dekoracyjny charakter ?

Kolorystyka w sypialni ma duży wpływ na jakość naszego wypoczynku i snu. Wybierając pościel do sypialni, najczęściej kierujemy się wyglądem i kwestiami koloru. I właśnie w tych dodatkach i detalach jest efekt udanego wystroju wnętrza. Jeśli obserwujecie mnie i mojego bloga na Instagramie to na pewno zauważyliście, iż w naszej sypialni pościel ma ogromne znaczenie i to właśnie ona bardzo zmienia charakter stylizacji.

Dziś chcę Wam pokazać kilka moich pościeli , które właśnie tworzą efekt woow w sypialni.

Spójrzcie tkaniny w aranżacji to podstawa.

Ja lubię bawić się kolorami . Pościel jest jak moda , możemy szaleć do woli. To ona nadaje charakter w sypialni.

Bardzo Was zachęcam byście nie chowali pościeli do pojemników pod łóżkiem... by pościel była widoczna w Waszym wnętrzu.

Zdaję sobie sprawę, że zapewne spotkam się z krytyką bo być może dla niektórych to nieestetyczne lub nawet nie moralne (temat tabu). Wiem, że niektórym może się to w głowie nie mieścić, łóżko , pościel seks wszystko na widoku. Matko , niektórzy za głowę się będą łapać.

Ale to nie dla mnie.

Ja nawołuję do pokazania właśnie swoich pościeli i nie chowania jej lub okrywania narzutami by nic nie było widać, nawet skrawka prześcieradła.

Przedstawię wam kilka inspiracji pościeli w moje sypialni.

Zauważcie, te same łóżko tylko zmiana pościeli , a efekty robią piorunujące wrażenie.


PROPOZYCJE ARANŻACJI


Moja pierwsza propozycja to całkiem anielsko, subtelnie i gładko z dodatkiem falban. Tak, pokochałam falbany w tym roku. Dodają niesamowitego uroku i takiej bajkowej magii. Pościel w tym odcieniu przyniesie nam prawdziwe ukojenie zmysłów. Jednak osoby zmniejszą energią , powinny zadbać o dodatki w bardziej ożywionych barwach.


link do pościeli: https://ohmyroom.pl/pl/p/Posciel-bawelniana-z-falbanka-biala-200220-/85


link do pościeli : https://ohmyroom.pl/pl/p/Posciel-bawelniana-z-falbanka-biala-200220-/85


Kolejna odsłona to wprowadzenie koloru, delikatnego a zarazem zmieniającego całkowicie charakter w sypialni, dodaje barw a zarazem widoczna zieleń uspokaja wręcz wycisza. Jasne kolory nadadzą wnętrzu przejrzystości i świeżości. Pomieszczenie wtedy optycznie się powiększy. 


link do pościeli : https://zasmakujradosci.pl/pl/products/komplet-poscieli-miss-lucy-lotta-meadow-220-x-200-cm-2-x-70-x-80-cm-3159.html


link do pościeli : https://zasmakujradosci.pl/pl/products/komplet-poscieli-miss-lucy-lotta-meadow-220-x-200-cm-2-x-70-x-80-cm-3159.html


Pozostając przy zieleni ale trochę bardziej wprowadzę Was w ciemne barwy i kolory. Wiem że niektórzy boją się i unikają ciemnych kolorów pościeli w sypialni. Generalnie niepotrzebnie gdyż ciemna pościel to elegancja i ekskluzywność. Postawienie na ciemny kolor dodaje smaku i pikanterii. W tych kolorach najlepiej czują się osoby zdecydowanie pewne siebie. Więc może warto zaopatrzyć się w ciemną pościel by dodać sobie odrobinę odwagi i przebojowości.


link do pościeli : https://home-you.com/pl/sypialnia/posciele


link do pościeli: https://home-you.com/pl/sypialnia/posciele


Ostatnio obserwując różne aranżacje sypialni, można zauważyć że panuje moda na motywy roślinne, kwiatowe i króluje oczywiście monstera we wnętrzu. Wzór monstery dodaje nam dynamiki i impulsywności. Pościel w ozdobne liście prezentuje się bardzo lekko i świeżo.

link do pościeli :https://yourhomestory.com.pl/ameliahome-posciel-bawelniana-avery-botanique


link do pościeli: https://yourhomestory.com.pl/ameliahome-posciel-bawelniana-avery-botaniqueKolejna odsłona i ostatnia zarazem, to zupełnie wesoła i swobodna kolorystyka która zainspiruje i ożywi każdego domowego pielesza. To trochę więcej barw, wzorów i blasku , a na pewno to właśnie wprowadzi kwiecisty nastrój w sypialni.

Jeszcze raz bardzo Was namawiam i zachęcam do pokazywania swoich pościeli w sypialni i nie bójcie się bieli, granatu , czarnego czy po prostu wyrazistej zieleni.

Szalejcie kolorami !!!!!!

link do pościeli: https://home-you.com/pl/sypialnia/posciele


216 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie