Kolorystyka w sypialni ma duży wpływ na jakość naszego wypoczynku i snu. Wybierając pościel do sypialni, najczęściej kierujemy się wyglądem i kwestiami koloru. I właśnie w tych dodatkach i detalach jest efekt udanego wystroju wnętrza. Jeśli obserwujecie mnie i mojego bloga na Instagramie to na pewno zauważyliście, iż w naszej sypialni pościel ma ogromne znaczenie i to właśnie ona bardzo zmienia charakter stylizacji.
Dziś chcę Wam pokazać kilka moich pościeli , które właśnie tworzą efekt woow w sypialni.
Spójrzcie tkaniny w aranżacji to podstawa.
Ja lubię bawić się kolorami . Pościel jest jak moda , możemy szaleć do woli. To ona nadaje charakter w sypialni.
Bardzo Was zachęcam byście nie chowali pościeli do pojemników pod łóżkiem… by pościel była widoczna w Waszym wnętrzu.
Zdaję sobie sprawę, że zapewne spotkam się z krytyką bo być może dla niektórych to nieestetyczne lub nawet nie moralne (temat tabu). Wiem, że niektórym może się to w głowie nie mieścić, łóżko , pościel seks wszystko na widoku. Matko , niektórzy za głowę się będą łapać.
Ale to nie dla mnie.
Ja nawołuję do pokazania właśnie swoich pościeli i nie chowania jej lub okrywania narzutami by nic nie było widać, nawet skrawka prześcieradła.
Przedstawię wam kilka inspiracji pościeli w moje sypialni.
Zauważcie, te same łóżko tylko zmiana pościeli , a efekty robią piorunujące wrażenie.

PROPOZYCJE ARANŻACJI

Moja pierwsza propozycja to całkiem anielsko, subtelnie i gładko z dodatkiem falban. Tak, pokochałam falbany w tym roku. Dodają niesamowitego uroku i takiej bajkowej magii. Pościel w tym odcieniu przyniesie nam prawdziwe ukojenie zmysłów. Jednak osoby zmniejszą energią , powinny zadbać o dodatki w bardziej ożywionych barwach.

Kolejna odsłona to wprowadzenie koloru, delikatnego a zarazem zmieniającego całkowicie charakter w sypialni, dodaje barw a zarazem widoczna zieleń uspokaja wręcz wycisza. Jasne kolory nadadzą wnętrzu przejrzystości i świeżości. Pomieszczenie wtedy optycznie się powiększy.

Pozostając przy zieleni ale trochę bardziej wprowadzę Was w ciemne barwy i kolory. Wiem że niektórzy boją się i unikają ciemnych kolorów pościeli w sypialni. Generalnie niepotrzebnie gdyż ciemna pościel to elegancja i ekskluzywność. Postawienie na ciemny kolor dodaje smaku i pikanterii. W tych kolorach najlepiej czują się osoby zdecydowanie pewne siebie. Więc może warto zaopatrzyć się w ciemną pościel by dodać sobie odrobinę odwagi i przebojowości.

Ostatnio obserwując różne aranżacje sypialni, można zauważyć że panuje moda na motywy roślinne, kwiatowe i króluje oczywiście monstera we wnętrzu. Wzór monstery dodaje nam dynamiki i impulsywności. Pościel w ozdobne liście prezentuje się bardzo lekko i świeżo.

Kolejna odsłona i ostatnia zarazem, to zupełnie wesoła i swobodna kolorystyka która zainspiruje i ożywi każdego domowego pielesza. To trochę więcej barw, wzorów i blasku , a na pewno to właśnie wprowadzi kwiecisty nastrój w sypialni.
Jeszcze raz bardzo Was namawiam i zachęcam do pokazywania swoich pościeli w sypialni i nie bójcie się bieli, granatu , czarnego czy po prostu wyrazistej zieleni.
Szalejcie kolorami!!!!!!


Ostatnie posty

.
.